Bestsellery

Ciasta i desery Siostry Salomei

Zachwyć się smakami ciast i deserów Siostry Salomei! Najlepsze polskie i włoskie inspiracje cukiernicze w jednej książce!

 

Nakładem Wydawnictwa WAM ukazało się kilkanaście książek Siostry Anastazji, w tym kilkaset receptur na same słodkie przysmaki. Tym razem swoimi przepisami dzieli się Siostra Salomea, przepisami odmiennymi zarówno pod względem wykonania, jak i inspiracji. Z recepturami Siostry Anastazji łączy je jedno – zawsze się sprawdzają!

Siostra Salomea z kuchni włoskiej i polskiej czerpie to, co najlepsze, i nadaje temu zupełnie nową jakość. Nawet Siostra Anastazja nie ukrywa zaskoczenia „nie tylko przepisami na włoskie ciasta, ale także tymi naszymi, tradycyjnymi. Wszystko przepięknie przygotowane i smakuje przepysznie”.

W książce znajdziemy ciasta, ciastka, ciasteczka i desery o różnym stopniu trudności; od tych prostych w przygotowaniu po nieco trudniejsze. A praktyczne rady Siostry Salomei sprawią, że nawet najbardziej wymagające ciasto okaże się w wykonaniu prostsze, niż sądzimy.

 

Siostra Salomea fantastycznie gotuje. Uwielbiam jej kuchnię!
Siostra Anastazja FDC

Książkę kupisz na wydawnictwowam.pl


You Might Also Like

Brak komentarzy

Napisz komentarz

FreshMail.pl